Ötvengólos siker!

Százhalombattán rendezték a 2002-es lány vízilabdázók A-csoportjának 7. fordulóbeli küzdelmeit, ahol a BVSC-Zugló egészen hihetetlen gólzáport rendezett, miután 51 – 1-re győzött. A 2005-ös fiúbajnokság rájátszásában, Vácon a százhalombattaiak az érdieket és a fehérváriakat is legyőzték, míg az érdiek a játéknap másik meccsén szoros csatában maradtak alul.

A Százhalombattán rendezett 2002-es lányoknak szóló bajnokság A-csoportjának 7. fordulójában a Vidám Vízilovak VSC csak nyolc játékost tudott nevezni a mérkőzésre, ám a minimális létszám tíz fő, ezért a mérkőzést az OSC VSE csapata nyerte 5–0-ra. De mégsem ez volt a játéknap „legizgalmasabb meccse”, hiszen a BVSC-Zugló a III. kerületi TVE ellen ötvenegy (!!!) gólt szerzett, s a 44. után ötméteresből kapott egyet a negyedik negyedben, s végül ötvengólos győzelmet aratott! Annak tükrében, hogy ebben a korosztályban harminc másodperces támadóidővel hétperces negyedeket játszanak ez azt jelenti, hogy a zuglóiak átlagban harminckét másodpercenként találtak az ellenfél kapujába, úgy, hogy az ellenfélnek is szintén van harminc másodperce támadást vezetni…

A Kőnigh György 2005-ös gyermekbajnokság rájátszásában, a 23-28. helyért rendezett második fordulót Vácon rendezték, ahol a Budapesti Honvéd SE-Érd előbb a Százhalombatta ellen szállt vízbe, s ugyan Vargáné Gazdag Erika tanítványai három negyedet is döntetlenre hoztak, ám a százhalombattaiak az első negyedet 5–0-ra nyerték, így egyébként nem sima meccsen nyertek 10–5-re, majd hasonlóan szoros csatában 10–8-ra verték a Fehérvár VSE-t. Az érdiek a forduló másik meccsén az Oázis 2 ellen remekül tartották magukat, ám a végét az ellenfél bírta jobban, s 7–5-re nyert.

BVLSZ lány Gyermekbajnokság, 2002, A-csoport, 7. forduló, Százhalombatta
Vidám Vízilovak VSC–OSC VSE 0–5
BVSC-Zugló–III. kerületi TVE 51–1 (14–0, 14–0, 13–0, 10–1)
Kaposvári VK–FTC Utánpótlás 7–14 (2–5, 1–4, 1–3, 3–2)

Kőnigh György Gyermekbajnokság, 2005, rájátszás, 23-28. helyért, 2. forduló, Vác
Százhalombatta–Budapesti Honvéd SE-Érd 10–5 (5–0, 1–1, 2–2, 2–2)
Fehérvár VSE–Százhalombatta 8–10 (3–4, 1–1, 2–2, 2–3)
Oázis 2–Budapesti Honvéd SE-Érd 7–5 (1–1, 1–0, 2–3, 3–1)