Folytatódik a kolbászverseny

A fiatalok csütörtöki küzdelme után ma az idősebb korosztály is megméretette magát a Csabai Kolbászfesztiválon. Érd, mint a rendezvény idei vendégvárosa természetesen ezen, a többek közt a nyugdíjasoknak kiírt kolbásztöltő versenyen is indított csapatot. 

Hasonló tartalmaink:

Pénteken a nyugdíjasok, civil szervezetek, nagycsaládosok valamint a hátrányos helyzetűek gyúróversenyét tartották meg a békéscsabai kolbászfesztiválon. Városunkat egy, az érdi nyugdíjas klubok tagjaiból összeállt csapat képviselte. A tagok elmondták, remélik hogy az  öt kilónyi húsból készített közel három méteres kolbász elnyeri majd a zsűri tetszését.

A csapat tagja volt a városunkban élő közismert séf Vidák Zoltán is, aki, mint profi szakács nagy segítségére volt az érdi kolbásztöltő különítménynek.

Címkék