Tizenkét érdi dobogó a magyar bajnokságról!
2018
márc. 20

Öt arany-, három ezüst- és négy bronzérmet szerzett az Érdi Kyokushin Karate Sportegyesület az Esztergomban huszadik alkalommal rendezett kata magyar bajnokságon.

Tovább...
Negyedszer is lesz Ensi Kupa
2018
feb. 15

Február 25-én ismét megrendezi nemzetközi versenyét az Érdi Kyokushin Karate Sportegyesület, amely tavaly Ercsényi Dária révén korosztályos Európa-bajnoki címet is szerzett.

Tovább...
Dorogon jártak a karatékák
2017
okt. 10

Október 6-án és 8-án az ötödik danos japán karatemester, Shihan Masafumi Mimura tartott szemináriumot Dorogon, majd egy nappal később rendezték ugyanitt a Dorog Kupát, ahol az Érdi Kyokushin Kai Karate Sportegyesület nyolc érmet szerzett.

Tovább...
Érdi siker Barcelonában
2017
márc. 7

Az Érdi Kyokushin Karate Sportegyesület versenyzője, Parádi Péter Oresztész Barcelonában nyert karatebajnokságot.

Tovább...
Nyolc hazai arany!
2017
feb. 27

Idén már harmadszor rendezték meg az ÉRD Arénában az Érdi Kyokushin Karate Sportegyesület szervezésében a hazai karateélet legnagyobb versenyét, az Ensi Érd Kupát, ahol a házigazda egyesület versenyzői nyolc arany-, öt ezüst- és négy bronzérmet szereztek.

Tovább...
Idén harmadszor
2017
feb. 22

Már harmadik alkalommal lesz házigazdája az ÉRD Aréna, illetve szervezője az Érdi Kyokushin Karate Sportegyesület az Ensi Érd Kupának.