Súlyemelés: 30. hely a világbajnokságon
2018
nov. 6

Harmincadik helyen végzett a türkmenisztáni Asgabatban rendezett súlyemelő-világbajnokságon az érdi sportoló, Jung Beáta.

Tovább...
Tizedik hely Németországból
2018
máj. 17

A németországi Meissenben vett részt az érdi súlyemelő, Jung Beáta, aki a rangos nemzetközi viadalon a tizedik helyet szerezte meg súlycsoportjában.

Tovább...
Aranyérmet szakított az Eb-n az érdi súlyemelő!
2017
okt. 20

Aranyérmet szerzett szakításban az albániai Durresben rendezett U23-as Európa-bajnokságon a 69 kilogrammos súlycsoportban induló Jung Beáta, érdi súlyemelő.

Tovább...
Nemzetközi nagydíjat nyert Jung Beáta
2017
jún. 13

Németországban vett részt egy nőknek rendezett nemzetközi súlyemelő nagydíjon Jung Beáta. Az érdi súlyemelő a 69 kilogrammos súlycsoportot megnyerve lett aranyérmes, továbbá az abszolút versenyben is ő végzett az élen.

Tovább...
Kilencedik hely az Európa-bajnokságról
2017
ápr. 6

Kilencedik helyen végzett a horvátországi Splitben rendezett súlyemelő Európa-bajnokság 69 kilogrammos súlycsoportjában Jung Beáta, érdi súlyemelő.

Tovább...
Az év súlyemelője az Érd FM-en
2016
dec. 27

Jung Beáta élete talán legsikeresebb időszakát éli. Az érdi súlyemelő magyar bajnoki címet nyert, U23-as Európa-bajnokságon, valamint a főiskolai és egyetemi világbajnokságon egyaránt negyedik lett összetettben. A közelmúltban pedig megválasztották az év súlyemelőjének. A tehetséges sportoló vendégeskedett szenteste napján az Érd FM 101.3 Aréna című sportműsorában.

Tovább...
Két érdi a legjobbak között
2016
dec. 20

A tollaslabdázó Sárosi Laura immár ötödször, míg a súlyemelő Jung Beáta először kapta meg Az Év Legjobbja díjat, melyet a Magyar Távirati Iroda felkérésére készítenek a sportági szövetségek.

Tovább...
Ismét egyéni csúcsokat emelt!
2016
dec. 9

Összesítésben negyedik helyen végzett az izraeli Eliatban zajló U23-as súlyemelő Európa-bajnokságon a BKV Előre érdi súlyemelője, Jung Beáta, aki ismét egyéni rekordokat emelt, s szakításban – az egyetemi világbajnoksághoz hasonlóan – ezüstéremig jutott.

Tovább...
Egészen elképesztő!
2016
dec. 6

Sorra dönti a rekordokat. Az idei kecskeméti országos bajnokságon egyedüli nőként zárt 200 kilogramm feletti összetett eredménnyel Jung Beáta, a BKV Előre érdi súlyemelője, ám ezt a szintet már stabilan hozza.