Milák a negyedik százon
2018
aug. 9

A negyedik helyen ért célba Milák Kristóf 100 méter pillangón a glasgowi felnőtt úszó Európa-bajnokság záró napján. Milák az első felnőtt Európa-bajnokságán így egy aranyérmemmel zárt, miután a 200 pillén elért első helye mellett 50-en 37-ik, 100-on negyedik lett. Jelen pillanatban azt érzem, nem vagyok csalódott emiatt az Eb miatt – nyilatkozta.

Tovább...
Milák bejutott a döntőbe!
2018
aug. 8

Burián Katalin 200 méter háton egyéni csúccsal a második, míg 100 méter pillangón Cseh László a legjobb, Milák Kristóf pedig a negyedik idővel jutott döntőbe szerdán a glasgow-i úszó Európa-bajnokságon.

Tovább...
Bronz a második napon
2018
júl. 6

Bronzéremmel folytatta az éremgyűjtést Milák Kristóf a Helsinkiben zajló junior korosztályú úszó-Európa-bajnokság második napján. Az Érdi Úszó Sport kiválósága a magyar 4x100 méteres mix gyorsváltó tagjaként, Oroszország és Németország mögött harmadik helyen végzett 3:30 91-es időeredménnyel. Az egység tagja volt még Hímer Krisztofer, Gyurinovics Fanni és Késely Ajna.