Európa bajnok a White Angels

IMG_20150718_0002Az Érdi Tánc Stúdió táncosai, a klub fennállásának eddigi legjobb eredményével öregbítették idén hírnevünket. Latin páros tánc “A” csapata Európa bajnoki címet, a szóló latin tánc arany- és a latin táncformáció “B” csapat bronzérmet szerzett.

A páros versenyzők kiváló eredményeik mellett a 2012-ben megalakított latin lányformációs szakosztály “A” csapata (White Angels) az idei területi bajnokságok, majd két különböző szervezet (Magyar Látványtánc Sportszövetség és Magyar Táncsport Szövetség) Országos Bajnokságának megnyerése után az idén Balatonfüreden megrendezett MLTSZ Európa Bajnokságon Európa Bajnoki címet nyertek el, továbbá Patzelt Dorina szóló latin táncban szintén aranyérmet szerzett. A latin lányformáció “B” csapat (Butterflies) pedig a dobogó harmadik fokára állhatott.

Lányformációs csapat tagjai: Kubitsch Kíra, Domak Nikoletta, Ilyés Bernadett, Csorba Klára, Dömök Daniella, Valkai Andrea, Magyar Zsófia.

Az idei év első fele rengeteg területi és országos helyezés mellett, idén kijutva az EB-re 2 arannyal és 1 bronzéremmel tértek haza, ami még komolyabb edzés kezdetét jelenti.

A csapatokat folyamatosan bővítik, így ha valaki csatlakozni szeretne többszörös országos és egyszeres Európa bajnoki formációikhoz, akkor a 20/556-8542-es telefonszámon, vagy itt is megteheti.