Az Érdi VSE a bajnokság 17. fordulójában a Tura együttesét látta vendégül. Az érdiek 6:0-s győzelmet arattak, így továbbra is a tabella második helyét birtokolják. Március 14-én pénteken a harmadik helyen álló Vecsés otthonában vendégszerepel csapatunk.

Szombaton délután a Tura látogatott Érdre a Pest Megyei bajnokság 17. fordulójában. Az Érd Csizmadia révén már a 11. percben vezetést szerzett, majd a 37. percben Gyurácz is betalált, így 2:0-nál mehettek szünetre a felek. A folytatásban aztán nem volt megállás, Kormos Erik kétszer, Kulin és Ország egyszer-egyszer volt eredményes, így 6:0 arányban győzött az Érdi VSE.

Az Érd továbbra is a második helyen áll, természetesen szeretnék őrizni a pozíciójukat, és minden mérkőzésen után győztesen szeretnék elhagyni a pályát.

A harmadik helyen álló Vecsés elleni találkozót 14-én pénteken 15. 30-as kezdettel rendezik meg, Vecsésen. Az élen 45 ponttal a Vác áll, a második helyen álló Érdnek 42 pontja van, míg a Vecsés 36 pontot gyűjtött idáig.