Első győzelem a Treffnél

A Treff 07 SE a Tarján SE ellen már korábban a kiharcolt döntetlennel megszerezte első pontját az idei bajnokságban.  Hétvégén, a bajnokság utolsó fordulójában az első győzelmüket ünnepelhették.

Az NBII-es férfi kézilabda bajnokság utolsó fordulójában az egy pontos Treff a 11. helyen álló Hort együttesét fogadta. A Treff a mérkőzés első félidejében jelentősnek mondható előnyre tett szert, 15:9-es érdi vezetésnél ért véget az első 30 perc. A folytatásban tovább nőtt a különbség, végül 33:24 arányú hazai győzelem született. A Hort SE is a kiesés ellen küzd. A Treff – győzelme ellenére – az utolsó helyen zárta az őszi szezont, a Hort 4, a Treff 3 pontot gyűjtött.

Buday Ferenc a Treff 07 SE vezetőedzője elmondta, hogy bár elégedett a jelenlegi beállóssal, de ezen a poszton feltétlenül erősítésre van szükség. A december 18-ától kezdődő pihenő szakasz után a felkészülést január 5-én kezdi meg a Treff 07 SE. A bajnokság várhatóan februárban kezdődik.