“Jel-Kép” családi nap

Családi napot tartanak „Jel-Kép” címmel május 30-án, szombaton az Érdligeti Református Egyházközségben. A rendezvényen színes programokkal, kézműves foglalkozásokkal várják az érdeklődő családokat.

Hasonló tartalmaink:

Idén is megrendezi hagyományos családi napját az Érdligeti Református Egyházközség szombaton. A rendezvény célja, hogy a gyülekezet egy másik, családbarát arcát is megmutathassa az érdeklődőknek. A programokat elsősorban a gyerekek szórakoztatására szervezik, amelyek már reggel elkezdődnek.

A családi nap mindenki számára ingyenes – hangsúlyozta Literáty Zoltán, majd hozzátette, hogy minden érdeklődőt várnak Érdről és a környező településekről is. A rendezvényről és a programokról Literáty Zoltán Párbeszéd című műsorunkban részletesen is beszámol.

Would you like to replay the video?
Címkék