Kikaptak a serdülők

Vereséget szenvedett az OSC VSE II ellen a Budapesti Honvéd SE-Érd serdülő fiú vízilabdacsapata.

A budapesti serdülő bajnokság, a 10-15. helyek eldöntéséért rendezett rájátszás ötödik fordulójában a Komjádi Béla uszodában ugrott vízbe a Budapesti Honvéd SE-Érd vízilabdacsapata. Fazekas Márton alakulata az első két negyedben nem tudott betaláltni az OSC VSE második csapatának, amely négy góllal ellépett, majd ugyan a harmadik felvonásban Greksa Martin és Horváth Gergely is eredményes volt, ezt az időszakot pedig meg is nyerték az érdiek.

A záró játékrész igazi gólzáport hozott, Greksa egy gólja mellett hiába talált be kétszer is Magyar Kristóf, az OSC hatszor is eredményes volt, s 11–5-re győzött.

Az érdiek 2006-os csapata a Hajós Alfréd uszodában játszott volna a Kőnigh György Gyermekbajnokság rájátszásának nyolcadik körében szintén az OSC VSE II-vel, ám a találkozó elmaradt, az új időpont április 25., 18.30.

BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság, rájátszás, 10-15. helyért, 5. forduló, Komjádi Béla uszoda

Budapesti Honvéd SE-Érd–OSC VSE II 5–11 (0–2, 0–2, 2–1, 3–6)
BHSE-Érd gólszerzők: Greksa Martin, Magyar Kristóf 2-2, Horváth Gergely 1