Kettős győzelem

A Budapesti Honvéd SE-Érd serdülő és 2005-ös vízilabdacsapata is nyert. Utóbbi együttes így győzelemmel zárta a bajnokságot.

Remekül kezdte a Komjádi uszodában rendezett utolsó előtti fordulót a BHSE-Érd serdülő vízilabdacsapata. A rájátszás 10-15. helyéért rendezett helyosztón az érdiek Reményi Tamás két, és Mészáros Márk egy góljával a második negyed elejére háromgólos előnybe kerültek, majd ugyan a Dunaújváros szépített, de Páka Richárd duplájával már 5–1-re vezettek az érdiek, akik 6–3-as győzelemmel hangoltak a bajnokság utolsó fordulójára, melyet június 16-án, a Nyéki Imre uszodában rendeznek, s Fazekas Márton tanítványai az OSC VSE II-vel vívnak rangadót.

A 2005-ösök alaposan bekezdtek az Oxigén Úszó és Sportegyesület ellen, a Széchy Tamás uszodában. A 27-35. helyek elosztásáért rendezett rájátszás utolsó fordulójában Vargáné Gazdag Erika csapata a második negyedben már 7–1-re is vezetett, majd a szünetig ugyan négy gólra zárkózott az ellenfél, de a második játékrészben a BHSE-Érd kapuja érintetlen maradt, míg támadásban remekeltek Nagy Grétáék, akik kiütéses, 18–3-as győzelmet arattak, ezzel a 31. helyen végeztek a bajnokságban.

BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság, rájátszás, 10-15. helyért, 9. (utolsó előtti) forduló, Komjádi Béla uszoda

Budapesti Honvéd SE-Érd–DFVE-TOPO 6–3 (1–0, 3–1, 1–0, 1–2)

BHSE-Érd gólszerzők: Reményi Tamás, Páka Richárd 2-2, Rózsa Csanád, Mészáros Márk 1-1

Markovits Kálmán Gyermekbajnokság, 2005, rájátszás, 27-35. helyért, 9. (utolsó) forduló, Széchy Tamás uszoda

Oxigén Úszó és Sportegyesület–Budapesti Honvéd SE-Érd 3–18 (1–5, 2–2, 0–5, 0–6)

BHSE-Érd gólszerzők: Nagy Gréta Szabina 5, Somfai Martin 3, Szabó Bálint, Gáspár Bence, Kapuvári Márton 2-2, Tichy Martin, Szopkó Bálint, Bánhidi Bíborka, Bödecs Gergely 1-1