Győzelemmel végeztek!

Győzelemmel zárta a szezont a Budapesti Honvéd SE-Érd serdülő korosztályú vízilabdacsapata. Fazekas Márton alakulata a Nyéki Imre uszodában győzte le az OSC VSE második csapatát.

Amennyiben az érdi pólósok győznek az egy hellyel előttük álló OSC VSE II vendégeként, továbbá a Cápa VK is felülmúlja a Dunaújvárost, akkor a BHSE-Érd két helyet előrelép a tabella utolsó körében. Ennek ellenére a kezdeményezést a hazaiak vették át a meccs elején, s három perc alatt kétgólos előnyre tettek szert. Azonban a folytatásban az érdiek egy 6–1-es szériát produkáltak, és háromgólos vezetéssel fordultak az utolsó negyedre, amelyet ugyan megnyertek a hazaiak, de az érdiek így is 7–5-re nyertek. Sőt, a Cápa VK is 9–4-re verte a Dunaújvárost, így az érdiek az utolsó körben két helyet előreléptek és végül a 13. helyet szerezték meg.

A 2006-osoknak az ÉRD Arénában pótolták a 7. fordulóból elhalasztott játéknapját. Itt az érdiek a KSI SE II ellen szálltak vízbe, amely már a nagyszünetben 6–1-re vezetett, végül 10–3-as győzelmet aratott. Az érdiek 2006-os csapata pedig a 23. helyen végzett a bajnokságban.

BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság, rájátszás, 10-15. helyért, 10. (utolsó forduló), Nyéki Imre uszoda

OSC VSE II–Budapesti Honvéd SE-Érd 5–7 (2–2, 1–2, 0–2, 2–1)

BHSE-Érd gólszerzők: Labossa Barnabás, Rózsa Csanád 2-2, Páka Richárd, Greksa Martin, Magyar Kristóf 1-1

Kőnigh György Gyermekbajnokság, 2006, rájátszás, 13-24. helyért, a 7. fordulóból elhalasztott mérkőzések, ÉRD Aréna

Oázis SC–Fehérvár VSE 10–7 (2–1, 1–2, 5–0, 2–4)

Győri VSE–Kaposvári VK 6–17 (0–3, 2–4, 1–7, 3–3)

Budapesti Honvéd SE-Érd–KSI SE II 3–10 (0–2, 1–4, 1–1, 1–3)

BHSE-Érd gólszerzők: Bereczki Erik, Nagy Gréta Szabina 1-1, valamint félidei félpályás üreskapus dobások

(kiemelt kép: Balogh István​)