Nyitásként győzelem!

Egygólos, 33 – 32-es győzelmet aratott első felkészülési mérkőzésén az Alba Fehérvár KC otthonában az ÉRD női kézilabdacsapata.

Szabó Edina együttese remekül kezdte első edzőmeccsét, hiszen öt perc alatt háromgólos előnybe került (5–2), majd a folytatásban ugyan a hazaiaknak voltak fellángolásaik, de hiába jöttek fel egálközeli eredményre, egyenlíteni nem tudtak, így a szünetre is épp egygólos, 18–17-es érdi előnnyel vonultak a csapatok.

A fordulás után tíz perc elteltével vezetett a házigazda, amely a hajrára is 29–28-as előnnyel érkezett, de a végjáték az ÉRD-é volt, amely egy izgalmas meccsen nyert 33–32-re.

Szabó Edina együttesének legeredményesebb játékosa a tíz gólt szerző Krpezs-Slezák Katarina volt.