Élen a tanulásban, élen a sportban!
2018
okt. 22

Nagy megtiszteltetés érte Botos Botondot. A Koroibosz KRSE érdi sportolójának, a Szent II. János Pál Iskolaközpont kéttannyelvű osztályának tizedikes tanulójának remek eredményeit nem csak Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata ismerte el. Az Európa-bajnok, világbajnoki ötödik helyezett érdi karatés Budapest Főváros Önkormányzatától az „Élen a tanulásban, élen a sportban” díjat is átvehette.

Tovább...
Bronzérmes lett az érdi karatéka
2018
okt. 11

Harmadik helyen végzett Botos Botond a lengyelországi Polish Open nemzetközi karate versenyen. A Bielsku Bialej-ben tartott viadalon negyvenegy induló volt a Koroibosz KRSE érdi sportolójának kategóriájában.

Tovább...
Kezdetnek horvátországi aranyérem!
2018
szept. 4

Aranyérmes lett a horvátországi Cakovecben rendezett évadnyitó versenyen az érdi karatéka, Botos Botond.

Tovább...
Egy versenyző, három érem!
2018
ápr. 23

Egy arany-, egy ezüst- és egy bronzérmet szerzett a Koroibosz KRSE érdi karatékája, Botos Botond.

Tovább...
Első és harmadik hely!
2018
márc. 26

Március 24-én 23. alkalommal rendezték a Széki Kupát Bátaszéken, ahol az érdi Botos Botond egy arany- és egy bronzérmet szerzett.

Tovább...
Szigetszentmiklóson és Csehországban is nyert az érdi karatéka
2017
nov. 21

Botos Botond előbb november 11-én, a XXII. WKF Karate Diákolimpián, Szigetszentmiklóson, majd a WSF rendezésében a IX. European Shotokan Championshipen is aranyérmet nyert.

Tovább...
Pontszerző karatés a világbajnokságon
2017
okt. 30

A pontszerző, ötödik helyet szerezte meg az október 25. és 29- között Tenerifén rendezett tizedik kadet, junior és U21-es karate világbajnokságon az érdi Botos Botond.