Épphogy nem lett dobogó…
2018
júl. 30

Győrben rendezték az úszók serdülő országos bajnokságát, ahol az Érdi Úszó Sport Kft. négy fiú és öt lány sportolója állt rajtkőre.

Tovább...
Búcsú az ifiévektől
2018
júl. 26

Az érdiek 16 esztendős úszója, Barócsai Petra három éremmel (egy arany, két bronz) tért haza a Helsinkiben rendezett junior Európa-bajnokságról, s így – utolsó éves versenyzőként – összesen hét dobogós helyezéssel köszönt el a korosztályos kontinensviadaloktól. A versenyző a nagy sikerek után pihen, kihagyja a glasgow-i felnőtt Európa-bajnokságot, és gőzerővel készül a Buenos Aires-i ifjúsági olimpiára.

Tovább...
Delfinbajnokságon az érdiek
2018
júl. 12

Az Érdi Úszó Sport Kft. öt sportolója volt érdekelt a Győrben hetedik alkalommal megrendezett országos delfinbajnokságon.

Tovább...
Milák megszerezte második aranyát a helsinki junior Eb-n
2018
júl. 7

Milák Kristóf, az érdiek 18 éves klasszisa rajt-cél győzelmet aratott 200 méter pillangón Helsinkiben, a junior Európa-bajnokságon. Utcahosszal – 1:53.94-gyel takarította be második helsinki aranyérmét (egyébként 2016 és 2017 után harmadszor győzött ezen a távon).

Tovább...
Tíz érem a vidékbajnokságról
2018
ápr. 30

Öt arany-, egy ezüst- és négy bronzérmet szerzett az Érdi Úszó Sport Kft. huszonegy fős csapata a hétvégi, Duna Arénában rendezett Országos Vidék Bajnokságról.

Tovább...
Belgiumban hangoltak az úszók!
2018
márc. 20

Március 28. és 31. között Debrecenben rendezik a felnőtt úszó országos bajnokságot. A viadalra az Érdi Úszó Sport Kft. sportolói Belgiumban hangoltak – méghozzá remekül!

Tovább...
Milák az év utánpótlás sportolója
2018
márc. 2

Az Érdi Úszó Sport Kft. felnőtt világbajnoki ezüstérmes sportolóját, Milák Kristófot választották az év férfi utánpótlás sportolójának. A férfiaknál Milák Kristóf azzal érdemelte ki az elsőséget, hogy a tavalyi junior úszó Európa-bajnokságon 200 méter pillangón győzött, a junior világbajnokságon két aranyérmet nyert, a budapesti felnőtt vb-n pedig 100 méteren ezüstérmes lett.

Tovább...
Félszáz érem az úszóktól!
2017
dec. 5

Ötven érmet, szám szerint tizennégy arany-, tizenkilenc ezüst- és tizenhét bronzérmet, valamint további ötvennégy döntős helyezést ért el az Érdi Úszó Sport Kft. a Pest Megyei Úszó Csapatbajnokság harmadik fordulóján, a budapesti Tüske uszodában, ezzel megnyerve az egyesületek viadalát.

Tovább...
Három ezüsttel és egy arannyal nyitottak az érdiek!
2017
nov. 9

A Jánosi Kristóf, Kovács Benedek, Szele Dávid, Milák Kristóf összetételű érdi négyes második helyen ért célba a győriek mögött a férfi 4x50 méteres gyorsváltóval a százhalombattai rövidpályás úszó országos bajnokság nyitónapján.

Tovább...
Legyen érdi a Hónap Hőse és a Hónap Műhelye – szavazon Ön is!
2017
szept. 12

Az Érdi Úszó Sport Nonprofit Kft. egyszer már nyert az Utánpótlássport.hu, a Magyar Olimpiai Bizottság és a Decathlon Magyarország által életre hívott A Hónap Műhelye szavazáson, és most ismét nyerhet! Az Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatikai Sportegyesület sportolója, Nagy Márk Krisztián pedig a Digi Sport kezdeményezésén lett A Nap Hőse, de még a Hónap Hőse is lehet! Szavazzon Ön is!