Kovács Benedek bronzérmes
2018
nov. 10

Megszerezte első érmét az Érdi Úszó Sport Kft. a százhalombattai rövidpályás országos bajnokságon, miután a viadal harmadik napján 200 méter háton Kovács Benedek harmadikként ért célba. Az A-döntőben Joó Sára volt érdekelt 100 méter háton, aki 0:55,81 perces idővel a hetedik helyen zárt.

Tovább...
Joó Sára épphogy lemaradt az éremről
2018
nov. 9

Negyedik helyen zárt 200 vegyesen a százhalombattai rövidpályás úszó ob második napján az Érdi Úszó Sport Kft. versenyzője, Joó Sára.

Tovább...
Negyedikek az érdi úszók az ob éremtábláján
2017
nov. 14

Négy egyéni elsőséggel zárta Milák Kristóf a rövidpályás úszó országos bajnokságot Százhalombattán. A junior világbajnok és felnőtt vb-ezüstérmes talentum 100 méter pillangóúszásban 51.64-gyel nyert, ugyanebben a számban 200 méteren pedig 1:52.02-vel lett bajnok.

Tovább...
Két arany- és egy ezüstérem az ob harmadik napján!
2017
nov. 11

Milák Kristóf 200 méter pillangón, Joó Sára pedig 50 méter háton nyert aranyérmet a százhalombattai rövidpályás úszó országos bajnokság harmadik versenynapján. Az Érdi Úszó Sport 4x50 méteres férfi vegyesváltója ezüstérmes lett. A mix gyorsváltót szabálytalan rajt miatt kizárták az előfutamot követően – melyet egyébként megnyertek az érdiek.