Ezzel a hozzáállással újra nyerni fogunk!

Érdi győzelemmel zárult a szerdán áramszünet miatt félbe maradt és pénteken újra játszott első bronzmérkőzés. Kézilabdacsapatunk elsősorban remek védekezésével tudta legyőzni a dunaújvárosi együttest. A két győzelemig tartó párharc második összecsapását szerdán, Dunaújvárosban rendezik meg.

Az Érd Aréna adott otthont a bronzéremért folytatott csata első összecsapásának az ÉRD és a Dunaújváros között. Az első negyedórában mindössze egy gólt szerzett a Kohász, és a szünetre, csakúgy, mint a szerdán áramszünet miatt félbeszakadt találkozón, már öt gól volt az érdi előny. 12-7-es mérkőzésállásnál mehettek szünetre a felek.

A térfélcserét követően is az Érd akarata érvényesült, és végül 8 gólos, 26-18 arányú érdi győzelem született.

Szabó Edina, az ÉRD, és  Mátéfi Eszter, a Dunaújvárosi Kohász KA vezetőedzője értékelte a találkozót az Érd Tv-nek adott interjújában. az ÉRD vezetőedzője dicsérte csapata teljesítményét, hozzátéve: Ezzel a hozzáállással újra győzhetünk.