Vereséggel búcsúztak

A Treff 07 SE férfi kézilabda csapata lejátszotta utolsó mérkőzését az NB II (harmadik vonal) északnyugat csoportjában, ahol a Hort SE otthonában szoros meccsen 24–23-as vereséget szenvedett.

Az érdi gárdánál már korábban eldőlt, hogy az utolsó helyen végez a bajnokságban, mivel hátrányát már nem tudta behozni az utolsó előtti Horttal szemben, de azért legutóbb a negyedik helyezett Georgikon DSE csapatát hazai pályán 33–30-ra legyőzték. Az utolsó fordulóban Buday Ferenc együttese a Horthoz látogatott, ahol a félidőben ugyan még egy góllal, 13–12-re vezetett a Treff, ám a második játékrészt két góllal, így a mérkőzést egy góllal elbukta az érdi csapat, és két győzelemmel, egy döntetlennel valamint 19 vereséggel végzett az NB II Északnyugati csoportjának utolsó helyén.
A junior csapat ennél jobban teljesített, mivel a tizedik Hortot 33–21-re legyőzte, amely hetedik győzelme volt az érdieknek, így 7–0–15-ös mérleggel a nyolcadik helyen végeztek.