Nagy különbségek

Tizennyolc vízilabdamérkőzést rendeztek hétvégén a térség csapatainak, valamint a környék uszodáiban. E meccsek nagy része könnyed sikereket hozott, egy meccs lett döntetlen, valamint további négy hozott még szoros találkozót, a többi sima volt.

A Százhalombattai VSE ifjúsági csapata hullámzó negyedek után kapott ki négy góllal az YBL Waterpolótól a Nyugati csoport 16. fordulójában. Ugyanebben a szakaszban a battai serdülők 16–5-re, a gyermek együttes pedig 22–10-re nyert.

A gyermekbajnokságokban a Budapesti Honvéd SE-Érd a Népligetben szállt vízbe a Honvéd Kölyök Póló ellen. Fazekas Márton csapata nem bírt a riválissal, s 12–3-ra maradt alul.

Százhalombattán és az ÉRD Arénában is rendeztek mérkőzéseket. Előbbi helyszínen a Markovits Kálmán 2004-es gyermekbajnokság rájátszásának 1-8. helyéért rendezték a negyedik kört, ahol a hétvége legszorosabb eredménye a BVSC-Zugló és a Hírös Sport 12–12-es döntetlennel véget érő találkozója volt, emellett egy egy-, egy két-, illetve egy háromgólos különbséget hozó mérkőzés jelentette a szoros meccseket, a többi nagy különbség volt a felek között.

Az ÉRD Arénában is a 2004-esek szálltak vízbe. A 24-29. helyek eldöntéséért rendezett rájátszás 2. fordulójában lett egy huszonhat-, egy huszonkét-, egy tizenhárom-, illetve egy tízgólos győzelem is…

BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság, Nyugati csoport, 16. forduló
Százhalombattai VSE–YBL WPC 9–13 (4–3, 0–4, 3–1, 2–5)

BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság, Nyugati csoport, 16. forduló
Százhalombattai VSE–YBL WPC 16–5 (3–0, 5–2, 3–2, 5–1)

BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság, Nyugati csoport, 16. forduló
Százhalombattai VSE–YBL WPC 22–10 (5–4, 7–1, 5–3, 5–2)

Szívós István Gyermekbajnokság, 2002, rájátszás, 9-16. helyért, 3. forduló, Népliget
Honvéd Kölyök Póló–Budapesti Honvéd SE-Érd 12–3 (2–1, 1–0, 6–0, 3–2)

Markovits Kálmán Gyermekbajnokság, 2004, rájátszás, 1-8. helyért, 4. forduló, Százhalombatta
KSI SE–UVSE 8–5 (3–2, 0–1, 2–2, 3–0)
AVUS–Tatabányai Vízmű SE 6–13 (0–4, 2–3, 2–3, 2–3)
HUVK SE–BVSC-Zugló 8–12 (1–4, 3–2, 0–4, 4–2)
Hírös Sport–FTC Utánpótlás 7–9 (2–3, 3–3, 0–2, 2–1)
AVUS–UVSE 4–14 (0–7, 1–4, 2–2, 1–1)
Tatabányai Vízmű SE–HUVK SE 12–6 (3–0, 2–2, 2–3, 5–1)
FTC Utánpótlás–KSI SE 6–7 (1–0, 2–3, 3–2, 0–2)
BVSC-Zugló–Hírös Sport 12–12 (4–2, 2–3, 2–3, 4–4)

Markovits Kálmán Gyermekbajnokság, 2004, rájátszás, 24-29. helyért, 2. forduló, ÉRD Aréna
Soproni VSE–HUVK SE II 7–6 (1–3, 3–1, 1–2, 2–0)
Balaton VK–Bókay-KSI 25–3 (4–0, 9–0, 6–1, 6–2)
Angyalföldi Sportiskola–Velencei-tavi UVE 14–4 (2–0, 3–1, 4–1, 5–2)
Bókay-KSI–Soproni VSE 1–27 (0–6, 0–8, 0–10, 1–3)
Velencei-tavi UVE–HUVK SE II 2–15 (2–4, 0–3, 0–4, 0–4)
Angyalföldi Sportiskola–Balaton VK 7–13