Két sima siker, egy szoros vereség

A Százhalombattai VSE korosztályos vízilabdacsapatai Kecskeméten szálltak vízbe a bajnokság Nyugati csoportjának 17. körében.

Az ifjúsági, serdülő és gyermek csapatok is megmérették magukat a kecskeméti Hírös Sport ellen. A legnagyobbak, azaz az ifik sima, 14–6-os sikert arattak. A serdülőknek egy negyed elég volt a sikerhez, a nyitó játékrész még szoros csatát hozott, ám a második felvonást héttel nyerték a battaiak, akik könnyed, hétgólos (18–11) idegenbeli győzelmet könyvelhettek el.

A legkisebbek kikaptak, de mégsem, ugyanis a százhalombattai gyermek egység ugyan 7–4-re meglépett, ám az utolsó negyedben egyenlítettek a hazaiak, akik végül a ráadást eggyel nyerték, s gólzáporos meccsen az SZVSE 21–20-ra kikapott.