Nem volt sok kérdés…

A Százhalombattai VSE három korosztályos csapata közül kettő nyert az országos vízilabda bajnokság nyugati csoportjának utolsó alapszakaszbeli fordulójában, míg az ÉRD Arénában rendezett 2005-ös gyermekbajnokság fordulóján nem volt sok kérdés…

A Százhalombattai VSE ifjúsági csapata nem kezdett jól a PSN elleni hazai meccsen, s a vendégek első negyedben összeszedett négygólos előnyét nem tudta ledolgozni a házigazda, amely a hátralévő időszakban tartotta a lépést, végül 18–13-ra kikapott.

A battai serdülők viszont épp annyira jól kezdtek, mint az ifik ellen a PSN, hiszen az első nyolc perc utáni 6–2-es előnyt a folytatásban növelték és 20–15-re nyertek.

A gyermek csapat amolyan egyoldalú teniszmeccset vívott, miután az első három negyedet 6–1, 6–0, 6–0-ra hozta, a záró etapban pedig belefért egy 3–6 is, hogy 21–7-re nyerjenek.

Az ÉRD Arénában tartották a Kaposvári VK rendezésében a Kőnigh György 2005-ös gyermekbajnokság rájátszásának harmadik fordulóját a 9-16. helyért, ahol nyolc meccset rendeztek, ám ezek közül egy lett kifejezetten szoros, egy fordulatos, a többi sima győzelem lett. Az Oázis SC és a HUVK SE nem bírt egymással (8–8), majd a „házigazda” Kaposvári VK az Angyalföldi Sportiskolától kapott ki 6–4-re. Ezek mellett az OSC VSE a HUVK SE II-t 24–2-re, a Kaposvári VK-t 10–5-re múlta felül, a HUVK SE II viszont az OSC VSE második csapatán „állt bosszút” az előző fiaskóért, miután 10–4-re győzött. A kecskeméti Hírös Sport előbb 9–2-re alulmaradt a HUVK SE ellen, majd 13–1-re verte az OSC VSE második gárdáját. Az Oázis SC pedig fordulatos negyedek után nyert 12–8-ra az angyalföldiek ellen.

BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság, Nyugati csoport, 18. forduló
Százhalombattai VSE–PSN 13–18 (2–6, 2–2, 5–5, 4–5)

BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság, Nyugati csoport, 18. forduló
Százhalombattai VSE–PSN 20–15 (6–2, 4–3, 5–4, 5–6)

BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság, Nyugati csoport, 18. forduló
Százhalombattai VSE–PSN 21–7 (6–1, 6–0, 6–0, 3–6)

Kőnigh György 2005 Gyermekbajnokság, rájátszás, 9-16. helyért, 3. forduló, ÉRD Aréna
OSC VSE–HUVK SE II 24–2 (6–0, 7–0, 9–1, 2–1)
Oázis SC–HUVK SE 8–8 (2–2, 1–1, 1–2, 4–3)
OSC VSE–Kaposvári VK 10–5 (4–1, 3–1, 2–3, 1–0)
HUVK SE II–OSC VSE II 10–4 (3–1, 4–0, 1–2, 2–1)
Kaposvári VK–Angyalföldi Sportiskola 4–6 (1–2, 1–0, 0–3, 2–1)
HUVK SE–Hírös Sport 9–2 (3–0, 2–1, 4–0, 0–1)
Angyalföldi Sportiskola–Oázis SC 8–12 (1–3, 2–4, 2–5, 3–0)
Hírös Sport–OSC VSE II 13–1 (4–0, 6–0, 1–1, 2–0)