Ezüstök és bronzok

Egy ezüst- és három bronzérmet, valamint három pontszerző helyet szerzett az Érdi Spartacus SC a Hajdúszoboszlón rendezett diák II-es korcsoportos diákolimpiai országos döntőn, valamint az esztergomi junior kötöttfogású és női országos bajnokságon.

Hajdúszoboszlón a diák II. korcsoportban közel kétszáz versenyző küzdött meg három szőnyegen, ahol a 46 kilogrammosok mezőnyében Gazsi Máté bronzérmes lett, míg Bori Richárd (23 kg) negyedik helyen zárt.

Esztergomban a junior kötöttfogású és női országos bajnokságon Kovács Bence döntőzött, de nem tudta feltörni ellenfele passzív védekezését a hátrány után, így 55 kilóban ezüstérmes lett. Nagy Krisztián az 50 kilós fiúknál, Varga Lilien az 55 kilós lányoknál végzett a dobogó legalsó fokán. Mellettük sérülés miatt nem tudta folytatni a küzdelmeket Végh Richárd, aki ötödik lett a 84 kilogrammosok mezőnyében, míg Molnár Tamás a 96 kilósoknál végzett ugyanebben a pozícióban.