Újabb vereség…

Három játszmában 25:13, 25:14, 25:11-re maradt alul a Tatai AC-SZESE vendégeként a Delta RSE Érd felnőtt női röplabdacsapata a másodosztály Közép csoportjának harmadik fordulójában.

A Delta a tatai mérkőzésen egyik játszmában sem tudta megnehezíteni a házigazda dolgát, s három szettben kapott ki.

A Delta gyermek korosztályú együttese az országos bajnokság fővárosi nyitányán kezdésként a Kertváros győzte le könnyedén, 3:0-ra, majd ugyanilyen arányban múlta felül a Veszprém együttesét.

Az érdi felnőtt röplabdázók az NB II idei kiírásának negyedik fordulójában október 14-én, 16 órától a Kalocsa SE-t látja vendégül az Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium tornacsarnokában, valamint ugyanezen a napon a mini korosztály Dunakeszin vesz részt egy felkészülési tornán, amelyet követően a gárda október 29-én az érdi Bolyai János Általános Iskolában rendez kvalifikációs tornát az OMB-ben.