Újabb győzelem a 2005-ös pólósoktól!

Tizenegy gólos győzelmet aratott a Budapesti Honvéd SE-Érd 2005-ös vízilabda csapata a rájátszás harmadik fordulójában a Komplex Póló Suli ellen.

Remekül kezdett Vargáné Gazdag Erika csapata a Komplex Póló Suli ellen a Nyéki Imre uszodában, hiszen az első negyedben már négy gólt szerző Bereczki Zsolt vezetésével 7–0-ra lépett meg. Ezt követően pedig már el is döntötték a meccset az érdiek, s ugyan a második és a negyedik negyed szorosabb volt, de a harmadikban is négyszer voltak eredményesek, így könnyedén, 14–3-ra győztek, s a Markovits Kálmán Gyermekbajnokság rájátszásában, a 27-35. helyért tartott helyosztón két mérkőzés után két győzelemmel állnak.

A Százhalombatta a Kőér utcai uszodában szállt vízbe a Vidám Vízilovak ellen, ahol a Vízilovak előnyüket fokozatosan növelték és 11–6-ra nyertek. A battaiaktól Hegyi Tamás négyszer volt eredményes.

Markovits Kálmán Gyermekbajnokság, 2005, rájátszás, 19-26. helyért, 2. forduló, Kőér utcai uszoda
Vidám Vízilovak–Százhalombatta 11–6 (2–1, 2–1, 4–2, 3–2)
Százhalombatta gólszerzők: Hegyi Tamás 4, Magosi Botond, Ágner Janka 1-1

Markovits Kálmán Gyermekbajnokság, 2005, rájátszás, 27-35. helyért, 3. forduló, Nyéki Imre uszoda
Komplex Póló Suli–Budapesti Honvéd SE-Érd 3–14 (0–7, 1–2, 1–4, 1–1)
BHSE-Érd gólszerzők: Bereczki Zsolt 4, Somfai Martin, Nagy Gréta 2-2, Demjén Dániel, Bödecs Gergely, Bihari Gábor, Kovács Viviána, Bánhidi Bíborka, Kapuvári Márton 1-1