Egy döntetlenre futotta…

A Budapesti Honvéd SE-Érd serdülő csapata 9–9-es döntetlent játszott a Budapest Bajnokság rájátszásának 4. fordulójában. Mellette viszont egyik térségi csapat sem tudott pontot szerezni…

Nem kezdett jól, hiszen a nagyszünetben kétgólos hátrányban volt a Honvéd-Érd serdülő csapata a Dunaújváros ellen, a korosztályos Budapest Bajnokság rájátszásának negyedik körében, ám a harmadik negyedben visszajött a meccsbe az érdi csapat, de győzni már a nyolc gólt hozó záró felvonás ellenére sem tudott, így 9–9-es döntetlent ért el a 10-15. helyek elosztásáért.

A 2006-osok számára Százhalombattán rendezték a 13-24. helyek elosztásáért rendezett rájátszás hatodik fordulóját. Itt a házigazda battaiak 8–3-as vereséget szenvedtek a KSI SE második csapatától, míg az érdiek 6–2-re maradtak alul a Fehérvár VSE-vel szemben.

A Százhalombatta ifi, serdülő és gyermek csapata sem örülhetett. A legnagyobbak 22–9-re kaptak ki a Kaposvártól, a serdülőt 23–5-re, a gyermekek pedig 14–7-re.

Diapolo Serdülő Bajnokság, rájátszás, 10-15. helyért, 4. forduló, Hajós Alfréd uszoda, fedett
DFVE-TOPO–Budapesti Honvéd SE-Érd 9–9 (1–0, 2–1, 2–4, 4–4)

Kőnigh György Gyermekbajnokság, 2006, rájátszás, 13-24. helyért, 6. forduló, Százhalombatta
KSI SE II–Százhalombatta 8–3 (2–0, 2–2, 2–1, 2–0)
Kanizsa VSC–Oázis SC 2–12 (0–4, 0–4, 2–3, 0–1)
OSC VSE II–ASI-MSA 3–12 (0–4, 1–2, 1–3, 1–3)
Fehérvár VSE–Budapesti Honvéd SE-Érd 6–2 (1–0, 2–0, 1–0, 2–2)
Kaposvári VK–YBL WPC 9–4 (1–0, 4–1, 2–1, 2–2)
FTC–Győri VSE 4–3 (0–0, 1–1, 1–2, 2–0)