Hajszálon múlt…

Kiélezett mérkőzésen egygólos vereséget szenvedett a Budapesti Honvéd SE-Érd 2005-ös vízilabdacsapata.

A Markovits Kálmán Gyermekbajnokság rájátszásának hatodik fordulóját rendezték a III. kerületi TVE uszodájában a 27-35. helyek eldöntéséért, ahol az érdi pólósok a Sport és Szabadidő Nonprofit Kft. ellen szálltak vízbe.
A mérkőzésen mindkét együttes hullámzó teljesítményt nyújtott. A meccs elején a Sport és Szabadidő ugyan kétgólos előnybe került, de az érdiek amint hátrányban voltak, ledolgozták azt. Az egy-kétgólos különbség után a negyedik negyedben, 32 másodperccel a vége előtt 9–8-ra vezetett az érdiek ellenfele, az utolsó BHSE-támadásból azonban nem sikerült egyenlíteni, így a Vargáné Gazdag Erikát helyettesítő Fazekas Márton által irányított érdiek egygólos vereséget szenvedtek.

A Honvéd érdi szakosztályának kezdő vízilabdázói is egy tornán vettek részt a III. kerületi TVE szervezésében, ahol bronzérmet szereztek.

Markovits Kálmán Gyermekbajnokság, 2005, rájátszás, 27-35. helyért, 6. forduló, III. kerületi TVE uszoda
Budapesti Honvéd SE-Érd–Sport és Szabadidő Nonprofit Kft. 8–9 (1–2, 3–2, 1–2, 3–3)
BHSE-Érd gólszerzők: Kapuvári Márton 3, Bereczki Zsolt, Nagy Gréta Szabina, Bödecs Gergely, Szakács Péter, Szabó Bálint 1-1