Érden sima, Battán szoros

Az ÉRD Arénában a 2003-as gyermekbajnokságból, Százhalombattán pedig a Dunántúli Vízilabda Liga rájátszásából rendeztek összesen tizenkét mérkőzést.

Az ÉRD Arénában a Rusorán Péter 2003 gyermekbajnokság 13-18. helyéért küzdöttek a csapatok a negyedik fordulóban. A lejátszott hat mérkőzés közül a (két) legszorosabb mérkőzés is tizenkét gólos különbséget hozott. A Vidám Vízilovak előbb a Bókay-KSI-t 26–2-re, majd az Új-Hullám SE-t 22–3-ra verték, utóbbi viszont 20–8-ra verte a Ceglédet. Az OSC VSE második csapata is két győzelemmel büszkélkedhet, hiszen előbb a Danubius Pólót 17–4-re, majd a Bókay-KSI-t 23–5-re múlta felül. A Danubius és a Cegléd meccsén pedig előbbi győzött 17–5-re.

A Dunántúli Vízilabda Liga Baby A-bajnokságának alsóházi rájátszásában a negyedik fordulónak a Százhalombattai Sportuszoda adott otthont. Az itt lejátszott mérkőzések jóval szorosabbak voltak, mint az érdiek, hiszen a legnagyobb különbség hét gól volt. A Kaposvár-Balaton a Piranha SE-t 9–7-re, a Soproni VSE-t 11–9-re verte, mellette az FVSE a DFVE-t 5–4-re, az AVUS 2-t 11–6-ra győzte le. Továbbá a DFVE a Piranha-t verte 8–7-re, a legnagyobb különbséget pedig az AVUS 2 hozta, amely a Sopront verte 14–7-re.

Rusorán Péter 2003 Gyermekbajnokság, rájátszás, 13-18. helyért, 4. forduló (rendező: Gyerekúszás-KSI SE), ÉRD Aréna
Vidám Vízilovak VSC–Bókay-KSI 26–2 (8–0, 5–2, 4–0, 9–0)
Új-Hullám SE–Ceglédi Úszó és Vízilabdasportért Alapítvány 20–8 (3–2, 6–2, 8–1, 3–3)
Danubius POLO–OSC VSE II 4–17 (1–5, 0–3, 2–4, 1–5)
Új-Hullám SE–Vidám Vízilovak VSC 3–22 (1–6, 0–3, 1–5, 1–8)
OSC VSE II–Bókay-KSI 23–5 (5–0, 7–2, 3–2, 8–1)
Danubius POLO–Ceglédi Úszó és Vízilabdasportért Alapítvány 17–5 (6–0, 2–2, 4–0, 5–3)

Dunántúli Vízilabda Liga, Baby „A” Bajnokság, rájátszás, alsóház, 4. forduló (rendező: Fehérvári VSE), Százhalombatta
Piranha VSE–Kaposvár-Balaton 7–9 (1–3, 1–2, 2–2, 3–2)
DFVE–FVSE 4–5 (1–1, 0–2, 3–1, 0–1)
AVUS 2–Soproni VSE 14–7 (5–2, 3–2, 3–3, 3–0)
DFVE–Piranha VSE 8–7 (3–0, 1–2, 2–3, 2–2)
Soproni VSE–Kaposvár-Balaton 9–11 (3–2, 0–3, 0–5, 6–1)
AVUS 2–FVSE 6–11 (0–7, 3–2, 1–0, 2–2)