Bronz a második napon
2018
júl. 6

Bronzéremmel folytatta az éremgyűjtést Milák Kristóf a Helsinkiben zajló junior korosztályú úszó-Európa-bajnokság második napján. Az Érdi Úszó Sport kiválósága a magyar 4x100 méteres mix gyorsváltó tagjaként, Oroszország és Németország mögött harmadik helyen végzett 3:30 91-es időeredménnyel. Az egység tagja volt még Hímer Krisztofer, Gyurinovics Fanni és Késely Ajna.

Tovább...
Milák már az első napon aranyérmes lett!
2018
júl. 5

Megadta az alaphangot a magyar csapat a helsinki junior Európa-bajnokság nyitónapján: a mieink három aranyéremmel nyitottak, Késely Ajna másfél órán belül duplázott 400 vegyesen és 800 gyorson, míg Milák Kristóf 400 gyorson nyert, századokra volt az 50 pillangó bronzától, továbbá előkészítette a terepet a második napra, hiszen döntőbe jutott 100 háton. Videóinterjúval!