Birkózás: Hiába nyert remek meccset
2018
nov. 13

Remek 10–2-es győzelmet aratott az amerikai Dalton Duffield ellen, majd kirgiz riválisával szemben kikapott és a vigaszágon sem folytathatta a küzdelmeket az Érdi Spartacus SC birkózója, Kovács Bence a bukaresti U23-as világbajnokságon.

Tovább...
Kovács Bence Eb-ötödik!
2018
jún. 6

Ötödik helyen zárta a törökországi Isztambulban rendezett U23-as Európa-bajnokságot az 55 kilogrammosok súlycsoportban Kovács Bence, az Érdi Spartacus SC kötöttfogású válogatott birkózója.

Tovább...
Nemzetközi birkózóérmek!
2018
ápr. 23

Az Érdi Spartacus SC két birkózója, Kovács Bence és Mezei Dominik is nemzetközi versenyen bizonyított a hétvégén. Mezei kadet korosztályban, szabadfogásban, a korosztályos válogatott tagjaként aranyérmes lett lett Belgiumban, míg Kovács Bence az U23 válogatott tagjaként kötöttfogásban a bulgáriai Rusze városában bronzérmet szerzett.

Tovább...
Kovács Bence ob-győztes!
2018
márc. 5

Három helyszínen, Sárospatakon a kadet korosztály minősítési versenyén szabadfogásban és női birkózásban, Pécsen az U23-as országos bajnokságon és Tatabányán a diák I-es korcsoport kötöttfogású ob-ján vett részt az Érdi Spartacus SC.

Tovább...
Birkózás: Kovács Bence junior magyar bajnok
2017
nov. 13

Két nap alatt két viadalon bizonyítottak az érdi birkózók a hétvégén. Szombaton Dorogon, vasárnap Budapesten gyűjtöttek érmeket Tar Mihály tanítványai.