Az alapszakasz 18. fordulójában az Érd a Fehérvár együttesét látta vendégül a Városi Sportcsarnokban. Szoros első félidőt követően magabiztos, 11 gólos győzelmet aratott kézilabda csapatunk, így tovább erősítette pozícióját a felsőházban.

Kedden délután az Érd és a Fehérvár mérte össze erejét a bajnokság 18. fordulójában. Az első félidő kevés gólt és kiélezett csatát hozott, a 20. percben 9:4-re vezetett az Érd, de a szünetre 3 gólra felzárkóztak a vendégek, így 11:8-nál fordultak a felek. A térfélcserét követően aztán sikerült meglépnie az Érdnek, a 36. percben már öt góllal vezetett a hazai együttes, de tovább hajtottak a lányok, és hamarosan kialakult a 10 gólos különbség. Az Érd végül magabiztos 28:17 arányú győzelmet aratott.

Csapatunk 25 pontjával őrzi negyedik helyét. A folytatásban is fontos mérkőzések várnak az Érdre. 22-én szombaton a Békéscsaba látogat Érdre, majd 26-án a Magyar Kupában a Ferencvárossal mérkőzik meg csapatunk, szintén haza pályán.