Három sima, egy szoros, egy iksz

Négy vízilabda-mérkőzést rendeztek szombaton az ÉRD Arénában. A Markovits Kálmán 2004-es gyermekbajnokság találkozói közül kettőn nagy, egyen minimális különbség döntött, míg a negyediken nem született döntés.

A Budapesti Honvéd-Érd 2002-es csapata a Szívós István 2002-es gyermekbajnokságban nem tudott gólt szerezni a Tüzér utcai uszodában rendezett fordulóban a Vidám Vízilovak VSC ellen, így Fazekas Márton tanítványai 16–0-s vereséget szenvedtek a B csoport negyedik körében.

Az ÉRD Arénában a Markovits Kálmán 2004-es bajnokságának tartottak fordulót a B csoportban, ahol ugyancsak a negyedik fordulót rendezték. A Bókay-KSI meghajolt a KSI SE II előtt, miután a testvércsapatok közül utóbbi 26–1-re győzött.  A Budafóka XXII. ker. SE szoros meccset játszott a Fehérvárral, végül a budatétényiek 12–9-re nyertek. Az AVUS és a HUVK SE meccse nem hozott döntést, sőt, igazából sok gólt sem, hiszen a végeredmény 5–5 lett. A játéknap zárómeccsén a Bókay-KSI 24–2-re kapott ki a Fehérvártól.