Remek folytatás!

A téli szünet után megkezdte a rájátszásbeli küzdelmeket a Budapesti Honvéd SE-Érd 2005-ös vízilabdacsapata, amely a Margitszigeten, a Széchy Tamás uszodában szállt vízbe a Kőnigh György Gyermekbajnokság 23-28. helyért rendezett helyosztójának első fordulójában.

Vargáné Gazdag Erika csapata az alapszakasz D-csoportját utolsó helyen zárta, igaz, ez az érdiek első bajnoki szezonja, s őket a Százhalombatta előzte meg, ám a rájátszást kiválóan kezdték az érdiek, hiszen a Fehérvári Vízilabda SE ellen ugyan 2–0-ra vezettek, de a Fejér megyeiek 5–4-re fordítani tudtak. Azonban az érdiek nem adták fel, s amíg az FVSE a harmadik negyed végén megállt hat gólnál, addig a negyedik felvonást az érdiek 4–0-ra megnyerték, végül 10–6-ra diadalmaskodtak.

A játéknap másik meccsén viszont hiába vezettek 7–3-ra az UVSE második csapata ellen, a fővárosi klub zsinórban öt gólt szerezve 8–7-re nyert.

A Százhalombatta előbb 16–1-re verte az Aquawormöt, majd 7–6-ra az UVSE II-t.

Kőnigh György Gyermekbajnokság, 2005, rájátszás, 23-28. helyért, 1. forduló, Margitsziget, Széchy Tamás uszoda
Budapesti Honvéd SE-Érd–Fehérvári VSE 10–6 (3–2, 1–1, 2–3, 4–0)
UVSE II–Budapesti Honvéd SE-Érd 8–7 (0–3, 2–3, 1–1, 5–0)
Aquaworm–Százhalombatta 1–16 (0–4, 0–4, 1–3, 0–5)
Százhalombatta–UVSE II 7–6 (0–4, 1–0, 3–1, 3–1)