13 meccs, 277 gól

Igazi gólparádét hoztak a hétvégi vízilabda-mérkőzések, ugyanis a Markovits Kálmán 2004-es gyermekbajnokság rájátszásában a 9-16. helyért Százhalombattán rendezték a második fordulót, míg az ÉRD Arénába a 24-29. helyért tartották az első kört. A tizenhárom meccsen 277 gól született.

A legkevesebb gól mégsem a 2004-esek meccsén született, hanem a Budapesti Honvéd SE-Érd Győri VSE elleni találkozóján, melyen az érdiek 4–3-ra vezettek a harmadik negyed közepén, ám végül 6–5-re kikapott Fazekas Márton csapata. Az érdiektől Horváth Gergely két, Greksa Martin, Labossa Barnabás és Páka Richárd egy-egy gólt lőtt.

Ezzel szemben a legtöbb gólt hozó meccset a Százhalombatta játszotta, amely a Dunaújvárosi Főiskola csapata ellen sokáig szoros meccset játszott, ám az újvárosiak az utolsó játékrészben nem tudtak gólt szerezni, a battaiak pedig 17–11-re nyertek. De nem csak ez a találkozó volt gólzáporos, hiszen a battaiaknál öt csapat is több gólt szerzett. A HUVK SE II a Bókay-KSI-nek huszonkét gólt lőtt a három kapott mellett az ÉRD Arénában.

Átlagban valamivel több mint 21 gól esett meccsenként.

Eredmények:
Szívós István 2002 Gyermekbajnokság, rájátszás, 9-16. helyért, 2. forduló Pesterzsébeti uszoda
Budapesti Honvéd-Érd–Győri VSE 5–6 (2–2, 1–0, 2–3, 0–1)

Markovits Kálmán 2004 Gyermekbajnokság, rájátszás, 9-16. helyért, 2. forduló, Százhalombatta
Dunaújvárosi Főiskola–Százhalombatta 11–17 (4–4, 3–5, 4–4, 0–4)
Oázis SC–Angyalföldi Sportiskola 12–13 (2–3, 4–3, 5–5, 1–2)
KSI SE II–OSC VSE 4–18 (1–3, 2–4,0–5, 1–6)
Dunaújvárosi Főiskola–Kópé UVSE 7–19 (0–4, 2–5, 3–5, 2–5)
OSC VSE–Oázis SC 21–6 (9–0, 1–2, 6–1, 5–3)
Kópé UVSE–Angyalföldi Sportiskola 14–5 (3–1, 6–1, 4–1, 1–2)

Markovits Kálmán 2004 Gyermekbajnokság, rájátszás, 24-29. helyért, 1. forduló, ÉRD Aréna
Soproni VSE–Angyalföldi Sportiskola 14–3 (7–0, 1–3, 4–0, 2–0)
Velencei-tavi UVE–Balaton VK 3–18 (0–3, 1–7, 2–5, 0–3)
HUVK SE II–Bókay-KSI 22–3 (11–0, 2–0, 5–0, 4–3)
Balaton VK–Soproni VSE 8–16 (0–4, 3–2, 3–4, 2–6)
Angyalföldi Sportiskola–HUVK SE II. 2–13 (0–4, 1–4, 1–0, 0–5)
Bókay-KSI–Velencei-tavi UVE 9–8 (1–2, 1–1, 3–3, 4–2)

Fotó: freeimages.com