Közel állt a győzelemhez a Delta

Hazai pályán két szettet is elvett a vendég Palota RSC-től, ám 3:2-re alulmaradt a Delta RSE Érd felnőtt női röplabdacsapata az NB II Közép csoportjának kilencedik fordulójában esedékes mérkőzésen.

A Vörösmarty Mihály Gimnázium tornacsarnokában rendezett mérkőzésen az első játszmában ugyan egyenrangú partnere volt a Palota RSC U21-es alakulatának a temérdek fiatallal kiálló újonc érdi együttes, de az első felvonást a PRSC nyerte hat ponttal (25:19). Sőt, a következő szettet már tizeneggyel hozta a vendég együttes (25:14), de a kilátástalannak tűnő helyzetből fel tudott állni Dömötör-Mátrai Beáta együttese, amely a harmadik játszmában hárompontos hátrányról is fordítani tudott, s kiélezett végjátékban nyerte meg a játékrészt (25:23), majd a negyedik játszma is hasonlóképpen alakult, de a mindent eldöntő ötödik szettben a vendég Palota öt ponttal jobbnak bizonyult, s 3:2-re nyert.