Felemásan szerepelt a Delta fiú csapata
2018
nov. 20

Egy vereséggel és egy győzelemmel zárta az Országos Ifjúsági Bajnokság B-5-ös csoportjának nyitókörét a Delta RSE Érd U19-es fiú röplabdacsapata.

Tovább...
Elkezdték a serdülők
2018
okt. 3

Miskolcon kezdte meg az új idényt a Delta RSE Érd serdülő korosztályú együttese az országos bajnokságban.

Tovább...
Alapozással kezdett a Delta
2018
aug. 27

Vége a nyári szünetnek, a Delta RSE Érd NB II-es női röplabdacsapata, valamint az egyesület utánpótlása is megkezdte a felkészülést a 2018-2019-es bajnoki évadra. Dömötör-Mátrai Beáta játékosai a Bolyai János Általános Iskola tornatermében edzenek napi rendszerességgel, délelőtt és délután is.

Tovább...
Négy deltás válogatott!
2018
júl. 11

A Delta RSE Érd négy U15-ös korosztályú játékosa került be a horvátországi nemzetközi tornára készülő magyar válogatottba.

Tovább...
Sportelőzetes: véget ér az évad
2018
jún. 1

Az Érdi VSE labdarúgóinak és tollaslabdázóinak, illetve a Delta RSE Érd röplabdázóinak is véget ér az idény a hétvégén.

Tovább...
Hétvégi előzetes: nyolc sportág a palettán!
2018
máj. 25

Az Érdi VSE labdarúgói megszerezhetik bajnoki bronzérmüket, a röplabdázók Szolnokon, a vízipólósok Érden, a birkózók Nyársapáton, a tollaslabdázók Pécsen, az akrobatikus tornászok és a shaolin wushusok a fővárosban szerepelnek, míg a diósdi amerikai futballisták kupát rendeznek.

Tovább...
Hetedik a Delta
2018
máj. 22

A hetedik helyen végzett az országos gyermek bajnokságban a Delta RSE Érd korosztályos röplabdacsapata.

Tovább...
Négy csapattal az OMK-n
2018
máj. 1

A középmezőnyben végzett a Delta 1 a Szegeden rendezett röplabda Országos Mini Kupa kiemelt kategóriájában. Az érdi gyerekek a tizenharmadik helyet szerezték meg.

Tovább...
Ezüstös U11, győztes felnőttek
2018
ápr. 14

3:0-ra nyert a Delta RSE Érd felnőtt női csapata a Budakeszi ellen a felnőtt régiós röplabdabajnokságban.

Tovább...
Vereséggel zárta az idényt a Delta
2018
ápr. 9

Lezárult az NB II-es női röplabda-bajnokság 2017/2018-as szezonja, amelyben a Delta RSE Érd újonc együttesként vett részt. A Közép csoport rájátszásának utolsó fordulójában a Közgáz csapatát fogadták a tigrisek a Vörösmarty iskola tornacsarnokában.