Vízilabda vereségek..

Három mérkőzést rendeztek a serdülő vízilabdázók Budapest-bajnokságának rájátszásában az ÉRD Aréna uszodájában, ahol a Budapesti Honvéd SE-Érd is vízbe szállt.

A Diapolo Serdülő Bajnokság 10-15. helyeinek megosztásáért rendezett rájátszás második körét tartották az ÉRD Aréna uszodájában, ahol három meccset rendeztek. Elsőként az OSC VSE II csúnya, húszgólos vereséget szenvedett a Vasas SC ellen, majd a Honvéd Kölyök Póló győzött a DFVE ellen 15–7-re. Ezt követően a Fazekas Márton vezette Budapesti Honvéd SE-Érd a Cápa VK-val nézett farkasszemet. Az érdiek az első negyedben kétgólos hátrányba kerültek, s ez a nagyszünetig állandósult, a térfélcsere után azonban a hátralévő két negyedet egyaránt 3–1-re nyerték a vendégek, akik így 12–6-ra győztek.

A Rusorán Péter Gyermekbajnokságban a 2004-es érdi csapat is a rájátszás tizedik helyéért csatázik, melynek első körét Óbudán tartották, ám az érdiek nem álltak ki, így a mérkőzés hivatalos eredménye 5–0 a Vasas SC javára.

A 2006-osok a Kőnigh György Gyermekbajnokság 13-24. helyéért viaskodtak a negyedik fordulóban, a Hajós Alfréd uszoda 33 méteres medencéjében. Itt az érdiek két játékrész után már ötgólos hátrányban voltak, végül 14–4-re maradtak alul a Kaposvárral szemben. A játéknapon a Százhalombatta is vízbe szállt, ám hiába lett egál az utolsó három negyed, a nyitó felvonásban a Kanizsa SP három góllal ellépett, s 8–5-re győzött.

Diapolo Serdülő Bajnokság, rájátszás 10-15. helyért, 2. forduló, ÉRD Aréna
OSC VSE II–Vasas SC 2–22 (0–5, 0–6, 1–5, 1–6)
Honvéd Kölyök Polo–DFVE-TOPO 15–7 (4–0, 3–2, 4–3, 4–2)
Budapesti Honvéd SE-Érd–Cápa VK 6–12 (2–4, 2–2, 1–3, 1–3)

Rusorán Péter Gyermekbajnokság, 2004, Rájátszás, 10-15. helyért, 1. forduló, III. kerületi TVE uszoda
Vasas SC–Budapesti Honvéd SE-Érd elmaradt – hivatalos végeredmény: 5–0

Kőnigh György Gyermekbajnokság, 2006, Rájátszás, 13-24. helyért, 4. forduló, Hajós 33m-es
Kaposvári VK–Budapesti Honvéd SE-Érd 14–4 (4–1, 3–1, 6–0, 1–2)
Kanizsa VSP–Százhalombatta 8–5 (4–1, 2–1, 1–1, 1–2)