Nem sikerült megállítani az éllovast

8–4-es vereséget szenvedett a Budapesti Honvéd SE érdi vízilabdacsapata a 2005-ös bajnokság rájátszásában.

A Markovits Kálmán Gyermekbajnokság rájátszásának ötödik forudlóját rendezték a 27-35. helyek elosztásáért a Nyéki Imre uszodában, ahol a BHSE érdi szakosztálya a rájátszás során mindegyik meccsét megnyerő UVSE II-vel találkozott. Vargáné Gazdak Erika tanítványai első góljukat csupán a második negyed közepén szerezték, így az újpesti ellenfél a harmadik játékrész közepére már 4–1-re lépett meg. Hiába hozott gólzáporos felvonást a záró negyed, az érdiek csak kozmetikázni tudtak az eredményen, végül 8–4-es vereséget szenvedtek.

Markovits Kálmán Gyermekbajnokság, 2005, rájátszás, 27-35. helyért, 5. forduló, Nyéki Imre uszoda

UVSE II–Budapesti Honvéd SE-Érd 8–4 (1–0, 1–1, 2–1, 4–2)
BHSE-Érd gólszerzők: Bereczki Zsolt 2, Somfai Martin, Szakács Péter 1-1.