Fontos két pontot szerzett a Budaörs

A női kézilabda NB I 22. fordulójában hatgólos, 35–29-es győzelmet aratott a Vasas ellen, hazai pályán a Budaörs.

Remekül kezdett a Budaörs a sereghajtó ellen, hiszen Mihály Attila lányai Pásztor Noémi vezetésével hamar háromgólos előnybe kerültek. Innen ugyan a vendégek Fekete Bozsana révén 6–6-nál beérték ellenfelüket, de ezt követően a remek napot kifogó Zsigmond Vivien és Szöllősi-Zácsik Szandra góljaival a szünetben már négy góllal vezetett a házigazda (19–15).

A fordulás után pedig tovább növelte magabiztos előnyét a Budaörs, így még az is belefért, hogy a z utolsó tíz percben csak két gólt szerezzen, mialatt ötöt kapjon, így is simán, 35–29-re győzött.

A Budaörs győzelmével tizedik a tabellán, ám előnye a kiesés elől menekülő és egy meccsel kevesebbet játszó MTK-hoz képest hat pont.