Megyei strandfocigyőztes az U19-es csapat

A 5 Stars Érdi VSE fiataljai az egyesület első trófeáját nyerték a napokban Százhalombattán, és kvalifikálták magukat a jövő héten kezdődő országos tornára, ahol Pest megyét képviselhetik majd.

Az elődöntőben az Aramis SE Futsal  csapatával találkoztak, és ahogy a csoportmeccsek alatt, úgy most is a legizgalmasabb és legszorosabb mérkőzést velük játszották. A mérkőzés döntetlen után a 3 perces hosszabbításban dőlt el, amikor Harsányi Dániel góljára már nem jött válasz az Aramistól, így 4-3-as győzelemmel jutottak be a döntőbe.

A döntőben a Kistarcsa FC legjobbjaival küzdhettek meg az elsőségért az érdiek. A mérkőzés szinte már az első harmadban eldőlt, hiszen 4 gólos előnyre is szert tettek, és szenzációs játékot mutattak be a srácok. A végeredmény: 7-4.

Cikk és fotó: 5 Stars Érdi VSE futsal Facebook-oldala