Újabb pontot szerzett a 5 Stars

Négy vereség után második döntetlenjét érte el a 5 Stars Érdi VSE férfi futsal csapata az NB II-es bajnokság Nyugati csoportjában. A találkozón potyogtak a gólok, összesen tizenkét alkalommal találtak be a felek a kapukba.

Ráfért már Varga László együttesére néhány apróbb siker, hiszen az első négy fordulóban nem tudott győzelmet elérni az NB II Nyugati csoportjában. A legutóbbi két találkozón viszont pontokat szerzett a 5 Stars: előbb az ELTE-BEAC ellen 5-5 lett a végeredmény hazai pályán, legutóbb pedig szintén az ÉRD Arénában 6-6-ra végzett a REAC-SISE ellen.

A 5 Stars Érdi VSE a hatodik fordulóban nem is állt messze a győzelemtől. Ugyan a 15. percben már 3-1-re is vezetett a REAC, a remek csapatmunkának köszönhetően egyenlített, majd fordított is. A 29. perctől egészen a 38-ig előnyben voltak a hazaiak, végül egyik fél sem tudta megnyerni a bajnokit.

NB II, Nyugati csoport:
5 Stars Érdi VSE – REAC-SISE 6-6 (1-3)
Érdi gólok: Kajdy Z. (9., 22.), Tóth Zs. (27.), Perepelica K. P. (29.), Pintér O. I. (30.), Lesti B. (32.)

A Nyugati csoport tabelláján a 5 Stars Érdi VSE az utolsó, tizenkettedik helyen áll két ponttal.