Még nincs karácsony…

Egypontos vereséget szenvedett a MAFC-Csepel vendégeként a BKG-VMG DSE férfi kosárlabdacsapata az NB II Közép B-csoportjának hatodik fordulójában.

Nyolc játékossal, közte két fiatallal vágott neki a hatodik helyezett MAFC-Csepel elleni idegenbeli mérkőzésnek a BKG-VMG, amely az első negyedben jól tartotta a lépést a fővárosi alakulattal (21–21), majd a másodikat 19–14-re nyerte ugyan a házigazda, de a nagyszünet után fordítottak Valaczkay Gáborék, s a záró tíz percet egypontos előnyből várták az érdiek. A hajrában azonban mindkét centerét elvesztette a vendég csapat, s emiatt lepattanót sem tudott szerezni, amelyet kihasználtak a csepeliek, s végül 70–69-re megnyerték a találkozót.

– Fájó így kikapni, megnyert meccs volt, amelyet oadaajándékoztunk nekik pedig még nincs karácsony… – értékelt Valaczkay Gábor, a BKG-VMG DSE vezetőedzője.