Kilenc érem Muzsláról!
2018
okt. 29

Népes csapattal, tizennégy karatékával vett részt a Muzslán rendezett kata-bajnokságon az Érdi Kyokushin Karate Sportegyesület, amely kilenc éremmel tért haza a viadalról.

Tovább...
Négy érem Lengyelországból!
2018
máj. 14

Az Érdi Kyokushin Karate Sportegyesület négy versenyzője is érmet szerzett a lengyelországi Duklában rendezett Przelecz Kupán.

Tovább...
Egy versenyző, három érem!
2018
ápr. 23

Egy arany-, egy ezüst- és egy bronzérmet szerzett a Koroibosz KRSE érdi karatékája, Botos Botond.

Tovább...
Első és harmadik hely!
2018
márc. 26

Március 24-én 23. alkalommal rendezték a Széki Kupát Bátaszéken, ahol az érdi Botos Botond egy arany- és egy bronzérmet szerzett.

Tovább...
Tizenkét érdi dobogó a magyar bajnokságról!
2018
márc. 20

Öt arany-, három ezüst- és négy bronzérmet szerzett az Érdi Kyokushin Karate Sportegyesület az Esztergomban huszadik alkalommal rendezett kata magyar bajnokságon.

Tovább...
Szigetszentmiklóson és Csehországban is nyert az érdi karatéka
2017
nov. 21

Botos Botond előbb november 11-én, a XXII. WKF Karate Diákolimpián, Szigetszentmiklóson, majd a WSF rendezésében a IX. European Shotokan Championshipen is aranyérmet nyert.

Tovább...
Húsz érem Muzsláról
2017
okt. 31

Hét arany-, hat ezüst- és hét bronzérmet szerzett a szlovákiai Muzslán huszadik alkalommal rendezett szlovák kata-bajnokságon az Érdi Kyokushin Kai Karate Sportegyesület, míg Parádi Péter Pestszentimrén a Bushido Kupán lett első.

Tovább...
Pontszerző karatés a világbajnokságon
2017
okt. 30

A pontszerző, ötödik helyet szerezte meg az október 25. és 29- között Tenerifén rendezett tizedik kadet, junior és U21-es karate világbajnokságon az érdi Botos Botond.

Tovább...
Dorogon jártak a karatékák
2017
okt. 10

Október 6-án és 8-án az ötödik danos japán karatemester, Shihan Masafumi Mimura tartott szemináriumot Dorogon, majd egy nappal később rendezték ugyanitt a Dorog Kupát, ahol az Érdi Kyokushin Kai Karate Sportegyesület nyolc érmet szerzett.

Tovább...
Jó formában!
2017
márc. 13

A Jó formában címet lehet szó szerint és átvitt értelemben is érteni, hiszen az Érdi Kyokushin Karate Sportegyesület a III. Ensi Érd Kupa után Csolnokon szerepelt a formagyakorlat (kata) magyar bajnokságon, ahonnan hét arany, négy ezüst és öt bronzérmet hoztak az egyesület harcművészei.