Jól kezdte a Kutya évét az ÉSWS SE
2018
feb. 19

2018. február 16-án kezdődött a Kutya éve a kínai holdújév szerint, amely alkalmából az Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatikai SE Budapesten vett részt a Holdújév Kupán.

Tovább...
Már küzdelemben is
2017
ápr. 27

Az Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatikai Sportegyesület kilenc sportolója vett részt a Szigetszentmiklóson, az Acélököl SE által szervezett shaolin stílusbajnokságon, ahol az ÉSWS SE ezúttal nem csak formagyakorlatban, hanem küzdelemben is indított versenyzőt.

Tovább...
Wushu Open, negyedszer
2017
márc. 16

Negyedik alkalommal rendezik meg Törökbálinton a Wushu Open bajnokságot, amelyet az idei évtől a Törökbálinti Sportegyesület és az Érdi Shaolin Wushu és Sportakrobatikai Sportegyesület közösen szervez meg.

Tovább...
Harcművészet az Érd FM-en
2016
nov. 25

Kungfu wushu magyar bajnoki döntőnek adott otthont Érd a közelmúltban. Az eseményt a helyi egyesület szervezte, amelynek tagjai versenyzőként is érdekeltek voltak. Balogh Péter klubelnök, valamint Gál Edina és Veres Mátyás versenyzők voltak a vendégei az Érd FM 101.3 Aréna című műsorának. Balogh Péter elárulta a hallgatóknak, hogy minek volt köszönhető az, hogy a Batthyány iskola sportcsarnoka lehetett az ob-döntő házigazdája.