Harcművészet az Érd FM-en

Kungfu wushu magyar bajnoki döntőnek adott otthont Érd a közelmúltban. Az eseményt a helyi egyesület szervezte, amelynek tagjai versenyzőként is érdekeltek voltak. Balogh Péter klubelnök, valamint Gál Edina és Veres Mátyás versenyzők voltak a vendégei az Érd FM 101.3 Aréna című műsorának. Balogh Péter elárulta a hallgatóknak, hogy minek volt köszönhető az, hogy a Batthyány iskola sportcsarnoka lehetett az ob-döntő házigazdája.

Veres Mátyás két versenyszámban szerzett országos bajnoki címet az érdi ob-n. A harcművész beavatta a hallgatókat a részletekbe is.
Gál Edina és Balogh Péter a harcművészet pozitív hatásairól is beszéltek, amelyek a hétköznapi életet tudják segíteni.
A folytatásban azt is elmesélték a vendégek, hogy miért nem csak egy-egy versenyre készülnek fel, hogy miért fontos számukra a folyamatosan szinten tartás.
Az adás legvégén szó esett a december elején, szintén Érden rendezendő Mikulás Kupáról.
Az Érd FM 101.3 Aréna című sportműsorának legutóbbi adásában Balog Péter, Gál Edina és Veres Mátyás adott interjút Pecsuvácz Péter műsorvezetőnek.
Fotó: Facebook/Balogh Péter