Telt ház várható az Idősek Karácsonyán

Különleges programra várják az érdi szépkorúakat az Idősek Karácsonyán: Korda György és Balázs Klári, illetve Kovács Kati lép fel a december 14-ei gálaműsoron, az Érd Arénában, amelyre minden regisztrációs jegy elfogyott, így sajnos az Idősügyi Tanácsnak nem áll módjában további jelentkezéseket elfogadni.

Hasonló tartalmaink:

A statisztikai adatok szerint csaknem tizennégyezer 60 év feletti ember él városunkban, így sajnos nem lehetséges, hogy minden érintett eljusson az Idősügyi Tanács által szervezett Idősek Karácsonya rendezvényre, annak ellenére, hogy az eseményt a szervezők a több ezer embert befogadó Érd Arénába rendezik meg. Az Idősügyi Tanács tájékoztatása szerint igazságos rendszer szerint osztották ki az ingyenes belépőket az érdi nyugdíjas klubok, a szociális otthonok, a nyugdíjas otthonok, Szociális Gondozóközpont, a Parkvárosi Református Egyházközség  nyugdíjasai, és az egyéni jelentkezők között, s így sajnos mindazok, akik a napokban érdeklődnek a további helyek iránt, sajnos már nem tudnak jegyet igényelni.

A szervezők valamennyi jegy nélkül maradt nyugdíjas szíves megértését kérik!

Címkék