Várat magára a hazai siker

A női röplabda NB II Közép csoportjának 12. fordulójában a Tatai AC-SZESE együttesétől három szettben kapott ki a Delta RSE Érd felnőtt csapata.

A harmadik fordulóban Tatán sima, 3:0-s vereséget szenvedett Dömötör-Mátrai Beáta csapata, így a visszavágástól fűtve léphetett pályára a Delta a Vörösmarty Mihály Gimnáziumban. Ám az első felvonásban egyértelműsítette fölényét a vendég együttes, amely tíz ponttal nyerte az első felvonást (25:15), majd a második szettben úgy tűnt, egyenlít a Delta, de hiába vezetett öt ponttal, 20:15-re az érdi csapat, ezt a játszmát kiélezett végjátékban, 26:24-re bukta el. A harmadik játszma – mint kiderült – az utolsó is lett, miután a Tatai AC 25:17-re hozta ezt a felvonást és 3:0-s győzelmet aratott.

A Delta RSE Érd így tizenkét forduló után egy győzelemmel és tizenegy vereséggel áll. Legközelebb december 17-én lép pályára, amikor a Kalocsai SE vendégeként játszik.