Ötödik lett az érdi váltó!

Ötödik helyen végzett a Budapesti Úszószövetség által szervezett háromfordulós utánpótlásverseny második körében az Érdi Úszó Sport Kft. Reizinger Anna, Tóth Regina Kata, Boriszov Noémi és Csákány-Csáfordi Míra alkotta 4×100 méteres lány vegyesváltója.

A Budapest i Úszószövetség által szervezett viadalon a 8-10 éves úszópalánták álltak rajtkőre a Tüskecsarnok uszodájában, ahol hat egyéni és két váltószámban hirdettek győztes.

Az érdi úszók hat fiú és tizenegy lány versenyzővel voltak érdekeltek. Közülük a 2011-es születésú Tóth Réka 50 méter háton ötödik helyen végzett, ahogy a Reizinger Annából, Tóth Regina Katából, Boriszov Noémiből és Csákány-Csáfordi Mírából álló érdi 4×100 méteres lány gyorsváltó is ötödikként csapott célba.

Mellettük több értékes helyezést is szereztek az érdiek, 50 méter pillangón Balázs Laura, 50 méter mellen Tóth Regina Kata hetedik, 50 méter gyorson Tóth Réka nyolcadik lett.

Az összesített ranglistán a 2008-as lányoknál Tóth Regina Kata tizenhatodik, Boriszov Noémi huszonegyedik, Csákány-Csáfordi Míra huszonnegyedik lett.

Érdekesség, hogy az úszók 2008-as születésű versenyzője, Csákány-Csáfordi Míra a március 24-i úszóviadal után részt vett az Érdi Torna Club akrobatikus tornászainak idénynyitó versenyén, az Abony Kupán, ahol a gyermek ketteseknél Schuman Mártonnal bronzérmes lett.