Milák lett az ob legjobbja!
2018
ápr. 1

A nyolc számban induló Milák Kristóf szerezte a legtöbb érmet a debreceni úszó országos bajnokságon. Az Érdi Úszó Sport Kft. 18 éves tehetsége három egyéni aranyérme mellett két ezüstöt (egyet a váltóval) és két bronzérmet (egyet a váltóval) szerzett. Emellett 200 méter pillangón úszott ideje a világranglista élére repítette, míg 100 pillén a világranglista harmadik ideje lett az övé.

Tovább...
Két bronzérem a harmadik napon
2018
márc. 31

Bronzérmet szerzett 200 méter háton az Érdi Úszó Sport Kft. versenyzője, Kovács Benedek, illetve 100 méter gyorson Milák Kristóf a debreceni úszó országos bajnokság harmadik napján. A 4x100 méteres mix vegyesváltó a rendkívül értékes, negyedik helyet szerezte meg, Joó Sára 100 méter gyorson a hetedik lett.

Tovább...
Milák ezüsttel folytatta
2018
márc. 30

Hajszállal maradt le az aranyéremről, így két századmásodperces hátránnyal második helyen ért célba Bernek Péter mögött 400 méter gyorson az Érdi Úszó Sport Kft. sportolója, Milák Kristóf a Debrecenben zajló CXX. Országos Úszó Bajnokság második napján.

Tovább...
Ötödik lett az érdi váltó!
2018
márc. 29

Ötödik helyen végzett a Budapesti Úszószövetség által szervezett háromfordulós utánpótlásverseny második körében az Érdi Úszó Sport Kft. Reizinger Anna, Tóth Regina Kata, Boriszov Noémi és Csákány-Csáfordi Míra alkotta 4x100 méteres lány vegyesváltója.

Tovább...
Milák „könnyedén” nyerte a legnehezebb versenyt
2018
márc. 29

Minden túlzás nélkül ki lehet jelenteni, hogy a debreceni úszó országos bajnokság első napján az egész viadal legkiélezettebb számát tartották 200 méter pillangón, melyet – az ellenfelekhez képest – könnyedén nyert az Érdi Úszó Sport Kft. versenyzője, Milák Kristóf.

Tovább...
Két arany- és egy ezüstérem az ob harmadik napján!
2017
nov. 11

Milák Kristóf 200 méter pillangón, Joó Sára pedig 50 méter háton nyert aranyérmet a százhalombattai rövidpályás úszó országos bajnokság harmadik versenynapján. Az Érdi Úszó Sport 4x50 méteres férfi vegyesváltója ezüstérmes lett. A mix gyorsváltót szabálytalan rajt miatt kizárták az előfutamot követően – melyet egyébként megnyertek az érdiek.

Tovább...
Öt éremmel folytatódott az ob
2017
nov. 10

Milák Kristóf két arany-, Barócsai Petra egy ezüst-, Joó Sára és a Dunaharaszti MTK érdije, Tekauer Márk egy-egy bronzérmet szerzett a százhalombattai rövidpályás úszó országos bajnokság második versenynapján.

Tovább...
Elképesztő ob-zárás
2017
ápr. 23

Milák Kristóf 100 méter pillangón Cseh Lászlót megelőzve, óriási egyéni csúccsal lett aranyérmes, 200 méter gyorson pedig ezüstérmes, ezzel rögtön két számban is érdekelt lesz a nyári, budapesti felnőtt vizes-világbajnokságon, továbbá Joó Sárának is megvan az esélye, hogy ott legyen a fővárosi vébén.

Tovább...
Ezúttal érmek nélkül
2017
ápr. 22

A debreceni felnőtt úszó országos bajnokság harmadik napján nem sikerült az éremszerzés egyik térségi úszónak sem, ám az továbbra is óriási siker, hogy a hat indulóból öt új egyéni csúcsot állított fel.