Hatodik helyen

Két éremmel zárták a battai ob-t az érdiek
2018
nov. 12

Kovács Benedek 200 méter háton szerzett bronzérme mellett Joó Sára 100 méter háton elért második helyével két dobogós pozíciót értek el az Érdi Úszó Sport Kft. versenyzői a százhalombattai rövidpályás országos bajnokságon.

Tovább...
Kovács Benedek bronzérmes
2018
nov. 10

Megszerezte első érmét az Érdi Úszó Sport Kft. a százhalombattai rövidpályás országos bajnokságon, miután a viadal harmadik napján 200 méter háton Kovács Benedek harmadikként ért célba. Az A-döntőben Joó Sára volt érdekelt 100 méter háton, aki 0:55,81 perces idővel a hetedik helyen zárt.

Tovább...
Milák Kristóf a Honvédban folytatja
2018
nov. 5

A Budapesti Honvéd SE színeiben folytatja pályafutását Milák Kristóf, az Érdi Úszó Sport Kft. eddigi sportolója, s vele tart edzője, Selmeci Attila is.

Tovább...
Újabb Milák-arany!
2018
okt. 9

Újabb versenyszámban nyert aranyérmet Milák Kristóf a Buenos Aires-ben zajló ifjúsági olimpián. Az Érdi Úszó Sport kiválósága a 400 méteres gyorsúszásban elért sikere után 200 m gyorson is diadalmaskodott. Milák ideje 1:47:73 volt, amivel szoros küzdelemben nyert.

Tovább...
Miláké az első arany!
2018
okt. 8

Milák Kristóf nyerte az első magyar aranyérmet a Buenos Airesben zajló ifjúsági olimpián. Az érdi úszó ezúttal 400 méter gyorsúszásban remekelt, 3:48:08-cal utasította maga mögé a mezőnyt. A finálé másik magyar versenyzője, Kalmár Ákos ötödik helyen ért célba.

Tovább...
Hajrá Milák Kristóf! Hajrá magyarok!
2018
aug. 3

Ma végre elrajtol a 2018-as Európa-bajnokság Glasgowban!A selejtezőket 10:30-tól, a középdöntőket és döntőket este 18:00 órától az m4 sport élőben közvetíti! Milák Kristóf a ma kezdődő glasgow-i Európa-bajnokságon 3 egyéni számban is rajtkőre áll, de váltóban is érdekelt lehet. Nagyon drukkolunk neki! Hallgassa meg az Érd FM 101,3 interjúját Milák Kristóf mesterével Selmeczi Attilával!

Tovább...
Épphogy nem lett dobogó…
2018
júl. 30

Győrben rendezték az úszók serdülő országos bajnokságát, ahol az Érdi Úszó Sport Kft. négy fiú és öt lány sportolója állt rajtkőre.

Tovább...
Búcsú az ifiévektől
2018
júl. 26

Az érdiek 16 esztendős úszója, Barócsai Petra három éremmel (egy arany, két bronz) tért haza a Helsinkiben rendezett junior Európa-bajnokságról, s így – utolsó éves versenyzőként – összesen hét dobogós helyezéssel köszönt el a korosztályos kontinensviadaloktól. A versenyző a nagy sikerek után pihen, kihagyja a glasgow-i felnőtt Európa-bajnokságot, és gőzerővel készül a Buenos Aires-i ifjúsági olimpiára.

Tovább...
Tizenkét érem Kecskemétről
2018
júl. 23

Az Érdi Úszó Sport Kft. négy lány és hat fiú úszója állt rajtkőre a négynapos, immár 51. alkalommal megrendezett Országos Gyermek Bajnokságon, Kecskeméten. Az érdiek ismét remekeltek, hiszen tizenkétszer állhattak dobogóra, s holtversenyben a második legtöbb érmet gyűjtötték.