Magabiztos győzelem
2018
jún. 27

Magabiztos győzelmet aratott az érdi Expendables férfi baseball csapata az NB II-es bajnokság legutóbbi játéknapján. A hazai pályán szerepelt együttes a Jászberényt fogadta a kilencedik fordulóban.

Tovább...
Amerika a cél a lengyel tornán
2018
jún. 25

Válogatott edzőtábornak adott otthont az Érd-ófalusi baseball pálya az elmúlt hét második felében. A 12 év alatti utánpótlás keret a lengyelországi Little League tornára készült.

Tovább...
Felemás eredményeket hozott a hétvége
2018
jún. 19

Győzött az NB I-es listavezető Érd Aeros baseball csapata, azonban az Érdi Baseball és Softball Club így is felemás hétvégét tudhat maga mögött.

Tovább...
Hétvégi sportelőzetes: Zárnak a pólósok
2018
jún. 15

A Budapesti Honvéd SE-Érd vízilabdacsapatai közül utoljára a serdülőt maradtak versenyben, akik a korosztályos rájátszást a Nyéki Imre uszodában zárják. Az Érdi VSE az Ercsi úti Sporttelepen rendezi meg a VII. Minaret Kupa nyílt rapid sakkversenyt, amely mellett a szenior bajnokság érdi elődöntőjét is megtartják. A baseballosok nyolc meccset játszanak.

Tovább...
Lenullázták az alvajárókat
2018
máj. 17

Kiütéses győzelmet aratott az Érdi Baseball és Softball Club NB II-es együttese, az Expendables a Szentendre Sleepwalkers ellen.

Tovább...
Bronzérmes a házigazda Érd Moose
2018
jan. 4

December 29-én került sor Diósdon a 2017-es esztendő utolsó magyarországi baseball eseményére, a Baseball Klub Szuperkupa második állomásaként rendezett U12-es teremtornára.

Tovább...
Aranyos évzáró
2017
okt. 18

Október 14-én és 15-én tartotta nemzetközi évzáró tornáját a Mecset utcai pályán az Érdi Baseball és Softball Team.

Tovább...
Lezárják a szezont
2017
okt. 10

Október 14-én és 15-én kétnapos tornával zárja le a 2017-es idényt az Érdi Baseball és Softball Team, amely a Mecset utcai pályán rendez versenyt az U15-ös és U12-es korosztályoknak.

Tovább...
Kupa- és tornagyőztes baseballosok
2017
szept. 26

Az Óbudai Baseball Arénában rendezték meg a 2017-es év Magyar Baseball Kupáját, mely az érdi majors csapat sikerével zárult, míg az U12-es egység Szerbiában lett tornagyőztes – számolt be közleményeiben a két tornáról a klub.

Tovább...
Két második hely Horvátországban
2017
szept. 6

Az Érdi Baseball és Softball club már harmadik éve szállt versenybe a Horvátországban megrendezésre kerülő nemzetközi Vindija Baseball Tornában.